6 Temmuz 2022, Çarşamba
SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa / Haberler / 29. Gençlik Günleri Sona Erdi
29. Gençlik Günleri Sona Erdi

29. Gençlik Günleri Sona Erdi

İBB Şehir Tiyatroları’nın bu yıl “Güneş Ufuktan Şimdi Doğar” başlığıyla 29.’sunu düzenlediği Gençlik Günleri, 19 Mayıs Pazar günü yapılan bir törenle sona erdi.

İBB Şehir Tiyatroları 29. Gençlik Günleri, 19 Mayıs Pazar günü, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde düzenlenen törenle sona erdi. Etkinlik kapsamında, konservatuar tiyatro bölümleri, özel tiyatrolar ve üniversitelerin tiyatro kulüplerinin de aralarında yer aldığı yirmiyi aşkın tiyatro topluluğu oyunlarını sahneledi.

“29. Gençlik Günleri” kapsamında gerçekleştirilen ve bu yıl Şehir Tiyatrosu sanatçılarından Arslan Kacar anısına düzenlenen 5. Liselerarası Tiyatro Ödülleri de sahiplerine verildi. Şehir Tiyatrosu sanatçısı Murat Bavli’nin sunduğu törende, İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Hilmi Zafer Şahin, İBB Şehir Tiyatroları Müdürü Salih Efiloğlu, İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmen Yardımcısı Savaş Barutçu, İBB Şehir Tiyatroları Sahne Direktörü Süeda Çil, İBB Şehir Tiyatroları Çocuk ve Genç Tiyatro Sorumlusu Betül Kızılok Bavli, Perihan Savaş, Ferhan Kacar ve Aytaç Arman tarafından plaketler sahiplerine sunuldu.

Hakkında Yeni Tiyatro

Yoruma kapalı.