9 Ağustos 2022, Salı
SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa / Haberler / “Acı Tatlı Ayrılık”, Nisan’da BO Sahne’de
“Acı Tatlı Ayrılık”, Nisan’da BO Sahne’de

“Acı Tatlı Ayrılık”, Nisan’da BO Sahne’de

Aret Vartanyan ve Levent Özdilek’in Birlikte Sahneleyeceği Denenmemiş Bir Gösteri Olan “Acı Tatlı Ayrılık” 11 ve 21 Nisan’da Bo Sahne’de!

Yazar/Danışman Aret Vartanyan ve Usta Oyuncu Levent Özdilek’in, bir araya geldiği, 11 ve 21 Nisan tarihlerinde saat 20:30’da İstanbul Cihangir Bo Sahne’de gerçekleşecek “Acı Tatlı Ayrılık” gösterisinde, ‘ayrılık’ belki de herkes için bambaşka bir anlama dönüşecek.

“Acı Tatlı Aşk” konseptiyle başlayan ve kapalı gişe oynayan gösteri, kadınlar gününde “Acı Tatlı Kadın” konseptiyle konuşulamayanları konuşarak sınırları zorlamıştı. Şimdi de serinin üçüncü konsepti olan “Acı Tatlı Ayrılık”, iki erkeğin gerçek yaşam kesitleriyle bezenmiş, ‘ayrılık’ olgusuna bambaşka bakış açıları getiren unutulmayacak bir gösteri olacak.

Yazar/Danışman Aret Vartanyan gösteriyle ilgili olarak Ayrılık… Bazen senin gidişin, bazen senin geride bırakılışın. Bazen istenmeyen, bazen beklenmeyen son. Bazen tükeniş, bazen ölüm, bazen yok yere. Sebebi ne olursa olsun sonrasında yaşananlarıyla, geride bıraktıklarıyla son nefese taşınan. Ayrılık korkusu, ayrılık acısı, ayrılık sonrası yaşamın devam edişini sevgili Levent Özdilek ile birlikte sahneye taşıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Biletlerin satışı Biletix ve Bo Sahne üzerinden gerçekleştirilen ve görsel direktörlüğünü Mehmet Turgut’un üstlendiği, farklı sanat disiplinleri ve kişisel dönüşüm olgusunu aynı sahnede birleştiren “Acı Tatlı”, yıl boyunca farklı konu başlıklarıyla pek çok ilde izleyicileriyle buluşacak.

Aret Vartanyan&Yaşam Atölyesi

Kitapları ve Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Akademisi ile milyonlarca insana ulaşan Aret Vartanyan, ilk kitabını 2008 yılında yayımlandı ve 5 yılda 257 bin katılımcısı ve 1.2 milyon üyesiyle Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi olan Yaşam Atölyesi’ni kurdu.

Okurlarıyla hayata dair bir sohbet olan ’Sen ve Ben’, İstanbul ekseninde insanı, yaşamı irdeleyen ve farklılıklarla bir arada yaşamanın romanı ’Bir Nefes İstanbul’, bir bedende kaç kişi yaşadığımızı ve hayatın içindeki rollerimizi kadın ve erkek olgularıyla sorgulayan ’Bin Yüz Bir İnsan’, on binlerce danışanı ile gerçekleştirdiği çalışmaları kendi yaklaşımları ile birleştirerek yaşamın farklı kulvarlarına ışık tutan ’Gerçekten Yaşıyor Musun?’ ve aşkı yeniden tanımlayan, bildiğiniz aşkı unutun diyen ’Çırılçıplak Aşk’ ile bir milyondan fazla okura ulaştı.

Yaşam Atölyesi, 2008’de kurulduktan sonra kısa sürede yüzbinlerce insana ulaştı. Beyoğlu Mısır Apartmanı ve Acarkent atölyelerinin dışında 2012 yılında Amsterdam atölyesini kuran Yaşam Atölyesi, gelecek ay Milano atölyesini de hizmete açıyor. 2013 yılında tescillenerek Türkiye’nin ilk ve tek Kişisel Dönüşüm Akademisi’ne dönüşen Yaşam Atölyesi, AVCT markası altında kurulan ayrı bir yapıyla Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarına kurumsal eğitimler sunuyor.

Hakkında Yeni Tiyatro

Yoruma kapalı.