6 Temmuz 2022, Çarşamba
SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa / Haberler / Kadın İle Memur İzmit’te!
Kadın İle Memur İzmit’te!

Kadın İle Memur İzmit’te!

Ünlü İtalyan oyun yazarı Aldo Nicolai’nin yazdığı Kadın ile Memur adlı oyun 30 Mart 2013 tarihinde Süleyman Demirel Kültür Merkezi Oda Tiyatrosu’nda sahnelenecek. 2 kişilik bir politik güldürü olan oyunda kadın rolünü bu sezon Frambuazlı Pişmaniye adlı oyunda başarılı bir performans ortaya koyan Belgi Saygı Bakış üstleniyor. Memur rolünde ise İzmit Şehir Tiyatrolarında konuk oyuncu olarak Kral Lear rolünü sezon başından bu yana başarı ile sergileyen Ümit Bakış var.

Bir sabah bakanlıktaki bürosuna gelen bir devlet memuru, odasında, koltuğuna oturmuş hiç tanımadığı bir kadınla karşılaşır. Bu kadın, memuru, o güne kadar hiç düşünmediği veya düşünmekten bile korktuğu konular ve kavramlar üzerinde komik ama aynı zamanda düşündürücü, sorgulatıcı bir maceraya çıkartır.

Kadın ile Memur adlı oyun 2 perde ve 30 Mart saat 15.00 ile 20.00’da Süleyman Demirel Kültür Merkezi Oda Tiyatrosunda Sergilenecek Tiyatro Bakış’ın İzmir Boyoz Akademi yapımcılığı ile sergilediği oyuna tüm İzmitliler’i bekliyoruz.

Hakkında Yeni Tiyatro

Yoruma kapalı.