23 Mayıs 2022, Pazartesi
SON HABERLER
Buradasınız: Anasayfa / Haberler / Tiyatro Keyfi’nin Reha Özcan ve Kemal Başar Oyunculuk Atölyeleri’ne Başvurular Sürüyor
Tiyatro Keyfi’nin Reha Özcan ve Kemal Başar Oyunculuk Atölyeleri’ne Başvurular Sürüyor

Tiyatro Keyfi’nin Reha Özcan ve Kemal Başar Oyunculuk Atölyeleri’ne Başvurular Sürüyor

Bir Emma Art kuruluşu olan Tiyatro Keyfi‘nin Reha Özcan ve Kemal Başar Oyunculuk Atölyeleri’ne başvurular sürüyor. Çağdaş oyunculuk eğitimi verilen atölyelerde diksiyon, ses – nefes, doğaçlama ve kamera önü oyunculuk dersleri de var. Atölyeler 3 aylık kurlardan oluşuyor. 3. kura devam edenlerle oyun hazırlanıyor ve sergileniyor. Yetenekli kursiyerler Tiyatro Keyfi ile sözleşme imzalayarak dizi, reklam, film görüşmelerine yönlendiriliyor. Ayrıca Tiyatro Keyfi’nin yapımını üstlendiği eserlerin provalarını izleme ve rol alabilme fırsatını da elde edebiliyor. Eğitimler garajistanbul’da. Ayrıntılı bilgi için [email protected]tr e.posta adresine yazılabilir.
Tiyatro Keyfi, ikisi de ödüllü Rain Man ve Shakespeare’in Bütün Eserleri – Hafif Kısaltılmış adlı eserlerden sonra yeni sezona provalarını ve prömiyerini Romanya’da yaptığı, kukla ve oyuncuların birlikte rol aldığı “Romeo ve Juliet” ile Savaş Başar’ın 30. ölüm yıl dönümü anısına yapılan “Öykülerden Oyunlar” ile giriyor. Tiyatro Keyfi’nin eserleri yeni sezonda da garajistanbul‘da izlenebilir.

Hakkında Yeni Tiyatro

Yoruma kapalı.